Hubbell GFHW33105 Тешко Жичен GFCI, Авто Сет, 30 засилувач, 120/240V

Hubbell GFHW33105 Тешко Жичен GFCI, Авто Сет, 30 засилувач, 120/240V

Достапно за вашата нарачка
DEN 18176.64
Залиха:

Примена : Жица Во Коло.Стандард : UL943. Боја : Црна и Жолта.Посебни Карактеристики : Авто Сет.Конекција : Тешко Wired.Моќ за Заштита на Производот, Тешко Жичен GFCI, Индустриски/Комерцијални, Нема Излез, 30 A, 120/240 V AC, 4-6 ма Патување Ниво, Жолта.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата