ИНДУСТРИСКИ MRO 8705FTFE020C1W0N0B3 40VDC 0.5 A 285PSI NSMP-ОЕМ

ИНДУСТРИСКИ MRO 8705FTFE020C1W0N0B3 40VDC 0.5 A 285PSI NSMP-ОЕМ

Достапно за вашата нарачка
DEN 2011.20
Залиха:

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишок Нема Производителот Пакет (ОЕМ).NUPI - Нови Некористени Претходно Инсталирани (ОЕМ).REMAN – Remanufactured Како Нова (ОЕМ).ПРЕДАВАТЕЛ, 40 VDC, 0.5 A, 285 PSI.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата