readygo Камера Додатоци, Фотографска Опрема S913 2.4 GHz Мини Smart Шарени позадинско осветлување Батерија Безжична Игри Тастатура за Таблет компјутер/PC/Андроид ТВ Случај, со

readygo Камера Додатоци, Фотографска Опрема S913 2.4 GHz Мини Smart Шарени позадинско осветлување Батерија Безжична

Достапно за вашата нарачка
DEN 791.76
Залиха:

Главна карактеристика : 1. Седум-боја и осветлување создава кул и онанирачки атмосфера.2. Голем touchpad има копче на глувчето функција и е лесен за користење.3. Две нивоа на прилагодливи брзина.4. Батерија вградена литиум-јонска батерија за долго време.5. Целосна големина на тастатурата дизајн, лесно да се користи.6. Оперативен систем : Android, Windows, i OS, Linux.7. Погоден за десктоп, лаптоп, автомобил ТВ, HTPC, големиот екран ТВ, smart TV, хард диск, мрежа играч, X-BOX 360, PS3.Параметар : 1. Материјал : ABS.2. Интерфејс : Микро USB.3. Тип на врска : 2.4 GHz безжична.4. Метод на следење на : touchpad.5. Карактеристики на производот : Летање глушец.6. Техничка поддршка : Литиум-јонска батерија.7. Се однесува на : Андроид ТВ, Google TV Кутија, PC, PS3, XBOX360.8. Време на полнење : 2 часа.9. Капацитетот на батеријата (m Ah) : 1020m Ah.10. Производ тежина : 1150g.11. Производ големина : 15.2x10.2x1.3cm.12. Поддршка на систем : Windows 2000 / XP / Vista / 7 / Mac OS 10.X или понизок / Linux (Debian 3.1 / Redhat 9.0 / Ubuntu 8.10 / Fedora 7.0) / Андроид.Пакување листа : Тастатура x 1 USB приемник x 1 USB кабел x 1 English прирачник x 1.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата