KinYunShang Креативни Ротирачки Крпа Бар Ѕид-Монтирани Крпа Рек Бања Складирање Рек Кујна Бар Алатка Мулти-бар Дизајн

KinYunShang Креативни Ротирачки Крпа Бар Ѕид-Монтирани Крпа Рек Бања Складирање Рек Кујна Бар Алатка Мулти-бар

Достапно за вашата нарачка
DEN 1127.52
Залиха:

❤Мулти-бар дизајн : може да се одржи повеќе крпи и да се зачува простор.Бесплатни ротација : Земете 90 степени на слободни ротација. ❤Удар-бесплатна инсталација : Опремени со не-означување налепници, процесот на инсталација е полесно. ❤Крпа полици кои се користат во бањи, ѕидови, врати, домови, кујни, итн.Овој простор за заштеда на крпа железнички е дефинитивно мора да се има за која било мала бања, бидејќи тоа не заземаат простор, но ви дава повеќе!. ❤Користете го приложениот хардвер монтажа лесно да го инсталирате на ѕид-монтирани крпа бар да се зачува простор. ❤Водоотпорен : не се плаши од влажна средина, цврсто adsorb ѕидот.Погоден за различни сцени, како на пример спалната соба, купатило, кујна, итн. 100% сосема нов и висок quality Multi-бар дизајн : може да се одржи повеќе крпи и да се зачува простор.Бесплатни ротација : 90 степени слободни ротација да се земе.Удар-бесплатна инсталација : Опремени со не-означување налепници, процесот на инсталација е полесно.Водоотпорен : Не се плаши од влажна средина, постојано adsorb ѕидот.Погоден за различни сцени, како на пример спалната соба, купатило, кујна, итн.Карактеристики : Материјал : Plastic Color : Blue /месо/ Зелена/ White Size : Како Shown Note : 1.Ве молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не ум пред цел. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакетот вклучува : 1x Крпа Рек(Со Лепило).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата