UXZDX CUJUX Златна Ѕид Полица,Метал Екранот Организатор Рек Носителот Лебди Полици за Спалната соба Дневна Соба и Кујна Канцеларија

UXZDX CUJUX Златна Ѕид Полица,Метал Екранот Организатор Рек Носителот Лебди Полици за Спалната соба Дневна Соба

Достапно за вашата нарачка
DEN 10171.44
Залиха:

Материјал : Направен од висок квалитет на метал, ковано железо, мазна и нежна површина, издржливи.Стил : геометриски дизајн, стилски и убави, сместени во вашиот дом, да се привлечат сите внимание.Дизајн : Три-слој за складирање дизајн, може да се одвива на различни елементи, лесно да се носат.Суспендирани дизајн, екстра дебели коноп јаже, цврста и стабилна, висок квалитет на хардвер, безбеден и сигурен.Стилски и разноврсна, може да висат во вашата спална соба дневна соба студија и многу други сцени.Име на производ : Ѕид shelf Product големина : 29x10x25.6cm Product боја : gold Product материјал : iron Can се приспособат на растенија, книги, фотографии или домашна декорација.Лесно да се чисти и да се одржуваат, цврсти и издржливи.Ова е најдобар избор за украсување ѕидови и украсни предмети.Стилски дома стил.Погоден за домашни, дневна соба, спална соба, кујна, тоалет, канцеларија, итн.Ние сме посветени на подобрување на ефикасноста на постоечкиот полиците и обезбедување на вас со повеќе професионални ѕид месеци.Answer : ___________________________ Note : 1. Поради светлината разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата