ALYHYB Бања Тапа Мат Црно,Една Дупка Бања Потоне Тапа Месинг,Модерен Еден Справи со Суета Тапа Снабдување Комунални Црево за Перење Мијалник,Rv Брод Слив Тоалетот Микс?

ALYHYB Бања Тапа Мат Црно,Една Дупка Бања Потоне Тапа Месинг,Модерен Еден Справи со Суета Тапа Снабдување Комунални

Достапно за вашата нарачка
DEN 4557.60
Залиха:

【Едноставен и Мазна Дизајн】 Мазна една рачка на менувачот, многу лесен за контрола на температурата на водата.Со тече чисти линии, го прави да се вклопи во широк спектар на бања стил. 【Месинг Материјал】 телото на славина е направен од цврст месинг, погодни за долготрајна контакт со вода.мет црна заврши, носат-отпорни, ефикасен против корозија и ' рѓа. 【Не јавните и бучава】 Опремени со висок квалитет ABS aerator да се избегне јавните, тивко и бучава слободни.Во исто време, тоа ви помага да заштедите до 30% вода!. 【Керамички Диск Вентил Кертриџ】 премиум керамички вентили, обезбедување на добра запечатување перформанси ,тестирани за 500,000 пати, без drips ; 100% без истекување. 【Услуги на клиентите】 : Купи Со Доверба : Ако не сте задоволни со производот во рок од 30 дена по купувањето, ве молиме да ни се најде, ние сигурно ќе ви обезбеди со најдобро решение во рок од 24 часа.ALYHYB Квалитет Commitment ALYHYB е посветена на обезбедување на нашите клиенти со висок квалитет, издржливи и трајни производи во согласност со употреба навики на различни клиенти.Посветени на обезбедување на клиенти со најсоодветен кујна и бања производи.Совршен шопинг искуство за корисниците е нашата крајна цел.Спецификација : Тапа тип : бања слив faucet Installation метод : вертикална installation Mounting дупка : 1 Handle : 1 Surface третман : black Style : modern Hot и ладно прекинувач : Yes Spool : керамички spool Faucet материјал : coppersize Faucet висина : 175mm Nozzle висина : 100mm Water штекер опсег : 170mm Package includes Faucet*1 Water снабдување црево*2 Best Поддршка на Корисниците : Ако имате било какви проблеми поврзани со нашите производи,ние дефинитивно ќе ви помогнат да се реши проблемот и да ви даде најмногу задоволителен одговор одеднаш.Ние нема да ги Споделите со нашите Клиенти да Трпи какви Било Загуба!.

Кон својствата

Faucet type:
bathroom basin faucet
Installation method:
vertical installation
Mounting hole:
1
Handle:
1
Surface treatment:
black
Style:
modern
Hot and cold switch:
Yes
Spool:
ceramic spool
Faucet material:
copper
Faucet height:
175mm
Nozzle height:
100mm
Water outlet range:
170mm
Package includes :
Faucet*1 :
Water supply hose*2 :
Best Customer Support:
If you have any problems related to our product,we will definitely help you solve the problem and give you the most satisfactory answer at once. We won't Let our Customers Suffer Any Loss!

Најдобри предлози во категоријата