Пакет од 10! 92 Qt. / 23 Литри / 87 Литри Беж Тенок Правоаголна Корпата За Ѓубре. Ѓубре Торба Вклучени. Најдобра Опција за Дома, Кујна, Гаража, Магацин, Училиште, Бар, Провизи?

Пакет од 10! 92 Qt. / 23 Литри / 87 Литри Беж Тенок Правоаголна Корпата За Ѓубре. Ѓубре Торба Вклучени. Најдобра

Достапно за вашата нарачка
DEN 22559.76
Залиха:

Обезбеди суптилни, атрактивни за управување со отпад во вашиот бизнис со оваа wastebasket / корпата за ѓубре.Цврстата Конструкција – Висока јачина на ѕидови и ребра го издржат секојдневна употреба во комерцијални или лични цели.Кујна ѓубре може да се трајни, тешки-должност пластична конструкција го прави ѓубре располагање лесна процес .На атрактивен дизајн на ова ѓубре може да се надополнети со суптилна црна боја и разноврсна големина.Висок Капацитет - Оптоварување за нив со сите ваши отпад без да се грижиш за тоа ѓубрето над.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ Нашите канти за кујна / office / ресторан / специјално дизајниран за да ги чисти и да се исуши со леснотија за долготрајна употреба.Ѓубре облоги убаво се вклопуваат во неа, и може да е добра големина кои можат да се вклопат и во различни области.Ова ѓубре дефинитивно може да служи за својата намена.Направени за Тешки го Користите Овој wastebasket е направен од тешки-должност materilas кој обезбедува долготрајна употреба.Одликувајќи се со низок профил дизајн, оваа wastebasket / корпата за ѓубре е одлична за канцеларии и пред-на-на-куќа употреба на ресторани.Дали ви треба тоа во голем сообраќај лоби, зафатен кујна, или под контра од вашиот каса, ова ѓубре може ќе одам на работа!Во застана на работ на дното, исто така, обезбедува супериорни стабилност на рамни површини.ДОВОЛНО КАПАЦИТЕТ - пластични отпадоци капацитет е доволно доволно дека тоа нема да се пополни премногу брзо, но, доволно мала да се вклопи во тесни простори.ЕДНОСТАВНОСТА на својот профил & обликот што го прави идеален за да се вклопува во вашите канцеларии, апартмани, домови, бањи, спални, детска соба, кујни или било која средина.Тоа е голем плус за вашиот хост/водителка станица, или да ја користите зад шанкот на вашите мали погодност продавница така што вашиот персонал може брзо да се ослободите од било несакани остатоци од хартија, или дури и за употреба deskside.ИДЕАЛЕН ЗА СЕКОЈА СОБА ВО ДОМ – Идеален за бања, спална соба, кујна, деловен простор, пауза соби, канцеларии, workrooms, занает простории, магацини и други високи сообраќајни гранки.Целокупната Димензии : Должина Од 20 Инчи Ширина 11 Инчи Висина Од 30 Инчи Собраа Да Капацитет 23 Литри.Бидете сигурни, може да е ќе трае со години и ќе не ' рѓа, чип, или кора !.Ова ѓубре може да е совршен прилог на ресторани, здравствени установи, училишта, заводи, и хотели каде просторот е на премиум!Плус, нејзините тешки-должност пластична конструкција е дизајниран да издржи rigors на било брза животната средина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата