UXZDX Бања Багажник, Кујна Багажник, од не 'Рѓосувачки Челик Крпа Багажник, Ѕид Монтирани Крпа Багажник, Крпа Багажник, апарати за Домаќинство Хардвер, Водоотпорен и А?

UXZDX Бања Багажник, Кујна Багажник, од не 'Рѓосувачки Челик Крпа Багажник, Ѕид Монтирани Крпа Багажник, Крпа Багажник,

Достапно за вашата нарачка
DEN 9142.80
Залиха:

Мулти-функција на екранот рек : се направени од издржлив и издржливи нерѓосувачки челик материјал, кој може да се осигура дека решетката може да се користи за долго време, без да предизвика штета.Тоа е голем товарот капацитет, водоотпорен и анти- ' рѓа.Многу погодна за влажни средини.Доволно простор : доволно простор за да ги зачувувате и организирате перење материјали, кујнски алатки, украси и сл., така што вашиот дом да изгледа повеќе чисти.Одлично решение за умно пар погодност со стилски екранот.Дренажа дупка дизајн : Тоа може да се спречи вода од престојуваат на полица по туш, направете го тоа суви и чисти, и да се спречи предмети на полица од одгледување.Лесен за инсталација : модерна корнизи вклучува инсталација на хардвер колекции.Само користење на предвидени завртки за да се поправи тоа, овие корнизи да се облекуваат вашиот дом и животен простор.Име на производ : Мултифункционален бања shelf Main материјал : не 'рѓосувачки steel Feature : Функција : отпорни на Корозија и' рѓа превенција,долготрајни,силен и здрав.Применливи сцена : бања, комунални соба, дневна соба, градинка, кујна, идеални за чување во бањата агол.Пакет се Вклучени : 1x бања shelf Note : Украси не се included Drilling со завртки" Pls марк позицијата на дупки на ѕидот." Вежба дупки во позицијата која ја обележано, па допрете го пластични проширување завртка во дупка, така што тоа е паралелна на ѕидот." Стави на бањата полица и завртка круг скок во проширувањето гром и ги стегаат за да се обезбеди база." Монтажа на проширување ореви првиот, тогаш завртка декоративни ореви.Со таква складирање полица, повеќе нема да има хаос во вашата бања.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата