Ранец Јапонската Храна Суши Модел кој се одвојува Колеџ Торба Патување Патент Bookbag Пешачење Рамо Crossbody Торба Daypack за Жени Мажи

Ранец Јапонската Храна Суши Модел кој се одвојува Колеџ Торба Патување Патент Bookbag Пешачење Рамо Crossbody Торба

Достапно за вашата нарачка
DEN 1127.52
Залиха:

Големина на : Главни торба 16.1(H)х5.1(W)x12.4(L) инчен; предниот џеб 6.5(H)x 1.6(W) x12.4(L) инч.Материјал : Висок квалитет twill, комфорни и издржливи.Дизајн : 2-во-1 мулти-функција торба, монтажни во двоен торба и дијагонала крстот торба, различни назад методи; главниот торба двојна преграда, главниот торба со голем отвор, оддел 1 содржат 4 џебови, 2 пенкало слотови; комората 2 содржи компјутерски џеб (во рок од 15 инчи) и патент џеб; предниот џеб е монтажни crossbody торба со патент и рамо, рака кој може да се стави во предниот дел на ранец или отстранети за употреба како crossbody торба.Карактеристики : DIY персоналните прилагодување, убаво дизајниран, со полно тело, печати; мулти-џеб карактеристики за да се задоволат различните потреби, голем капацитет, може да биде ставен на laptopa, таблети, компјутери, мобилни телефони, преносни компјутери, книги, копчиња, автобуски карти, пиење очила, чадори, облека и други предмети; дебел ремени и триаголници дел може да се намали рамо притисок, комбинација на спорт и мода.Функција : Погоден за на училиште, универзитет, канцеларија, туризам, бизнис, пешачење, пикник, кампување, риболов; подарок за семејство, пријатели, соученици, студентите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата