ASUS ProArt Екранот PA278QV 27 WQHD (2560 х 1440) ги Следи, sRGB/Rec. 709 ΔE

ASUS ProArt Екранот PA278QV 27 WQHD (2560 х 1440) ги Следи, sRGB/Rec. 709 ΔE

Достапно за вашата нарачка
DEN 7656.00
Залиха:

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . 27-инчен WQHD (2560 х 1440) IPS монитор со frameless дизајн.Меѓународни боја стандард 100% удобните и 100% Rec. 709 широк избор на бои.Calman Потврдена со фабриката за калибрација за одлична Delta E помалку од 2 боја точност.ASUS-ексклузивни Pro Art Претходно наместени и Pro Art Палета обезбедуваат повеќе прилагодливи боја параметри.Голема поврзаност за максимална флексибилност, вклучувајќи Mini Display Port, Display Port, HDMI, dual-link DVI-D, аудио и слушалка џек, плус четири USB 3.0 порти.Ергономски стои со навалување, вртливата, стожерот и висина корекција за удобно гледање искуство, плус VESA ѕид-mountable.Го изнесам во убавината на вашите слики со 27" ASUS Pro Art PA278 QV.Уживајте во вистинската боја право out-of-the-box со Calman Потврдена фабрика калибрација и ASUS-ексклузивни Pro Art Претходно наместени и Pro Art Палета кои обезбедуваат повеќе прилагодливи боја параметри.Погледнете удобно со ергономски застане и да се минимизира око замор со Око Нега Технологија.Бесплатни 3 месеци, Adobe Creative Cloud Претплата : Добивате бесплатен пристап со набавка на овој производ (понудата важи од 9/15/2021 да 9/15/2022) посета на https : //www.asus.com/us/content/asus-offers-adobe-creative-cloud/ да се тврди.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата