(4,000) Хексадецимален за Миење Главата 3/16 x 1-3/4 Конкретни Завртки Tapcons + 3 Бита РЕФУС

(4,000) Хексадецимален за Миење Главата 3/16 x 1-3/4 Конкретни Завртки Tapcons + 3 Бита РЕФУС

Достапно за вашата нарачка
DEN 9828.00
Залиха:

Многу (4,000) вовлечен хексадецимален за миење главата конкретни завртки.Овие сини xylan обложени сврзувачки елементи се 3/16" нишка и се 1-3/4" во должина со 1/4" хексадецимален диск.НИ Направи ѕидани стил вежба малку е вклучена.Објектот тежина : 43 Кг.Многу (4,000) вовлечен хексадецимален за миење главата конкретни завртки.Овие сини xylan обложени сврзувачки елементи се 3/16" нишка и се 1-3/4" во должина со 1/4" хексадецимален диск.НИ Направи ѕидани стил вежба малку е вклучена.Објектот тежина : 43 Кг.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата