КООРДИНАТОР 2X 2 Парчиња Пластични Чевли се Прикаже Манекен Чевли Форма Чевли Стојат Нога Модел, Пластични Изградени, Преносни и лесен за Носење

КООРДИНАТОР 2X 2 Парчиња Пластични Чевли се Прикаже Манекен Чевли Форма Чевли Стојат Нога Модел, Пластични Изградени,

Достапно за вашата нарачка
DEN 1140.00
Залиха:

Убава и великодушни нога модел.Одлично за прикажување на чорапи, краток порибување, и чевли.Пиедестал дното за прикажување на стабилна. 100% Сосема нов и висок квалитет.Објектот е пластика изградени, преносни и лесен за носење.Опис : - објектот е пластика изградени, преносни и лесен за носење - Одлично за прикажување на чорапи, краток порибување, и чевли - 100% Сосема нов и висок квалитет на - Убава и великодушни нога модел - Пиедестал дното за прикажување на stable Specification : - Материјал : Пластика - Должина на : прибл. 22x8.5cm/8.66x3.35inch Package Вклучува : 2 Парчиња на Нозе Манекен(2 Парчиња).

Кон својствата

- Material:
Plastic
- Length:
approx. 22x8.5cm/8.66x3.35inch
Package Includes:
2 Pieces of Feet Mannequin :
(2 Pack) :

Најдобри предлози во категоријата