flygogo 8Pcs 5-12mm Карбид Совет Електрични Чекан Ѕидани Вежба Битови СДС Плус месо тело Електрични Чекан Конкретни Вежба Малку Сет

flygogo 8Pcs 5-12mm Карбид Совет Електрични Чекан Ѕидани Вежба Битови СДС Плус месо тело Електрични Чекан Конкретни

Достапно за вашата нарачка
DEN 542.64
Залиха:

Карактеристики : .Карбид падна вежба битови за брзо, непречено се намали и да се заврши.Близнаци спирала, дупчење ефикасност, висока прецизност.Долготрајни живот за тешко ѕидани материјали.Двојно јама двојно слот и сдс плус месо тело за ефикасно отстранување на отпадот.Спецификација : Материјал : Карбид Совет+Alloy Size : 5*110, 6*110, 8*110, 6*160, 8*160, 10*160, 12*160, 8*210mm Package се Вклучени : 8 x Чекан Вежба Битови.

Кон својствата

Material:
Carbide Tip+Alloy
Size:
5*110, 6*110, 8*110, 6*160, 8*160, 10*160, 12*160, 8*210mm
Package Included:
8 x Hammer Drill Bits :

Најдобри предлози во категоријата