2 ПАРЧИЊА Масло Ниво Мерач пред Стакло за Вакуум Пумпи се Вклопува Буш Leybold Rietschle Бекер (M33)

2 ПАРЧИЊА Масло Ниво Мерач пред Стакло за Вакуум Пумпи се Вклопува Буш Leybold Rietschle Бекер (M33)

Достапно за вашата нарачка
DEN 479.76
Залиха:

Директно Замени& Производ Компатибилност 100% .Високо Квалитетни Суровини,Цена-Ефикасен,Намалување На Трошоците За Одржување.Осигурете Се Да Ги Исполнат Оригинални Maunfacturing Стандард.Нивото На Маслото Да Се Измери Пред Стакло За Вакуум Пумпи Се Вклопува Буш Leybold Rietschle Бекер Контактирајте Со Нас На : (1).Ако има било каков проблем, ве молиме не двоумете се да не контактирате преку ebay порака, ние ќе ви одговори во рок од 1 работен ден. (не вклучувајќи ги и државни празници) (2).Работно време : од понеделник до петок.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата