StarTech.com 24-Инчен Latching SATA да Десен Агол SATA Serial ATA Кабел (LSATA24RA1)

StarTech.com 24-Инчен Latching SATA да Десен Агол SATA Serial ATA Кабел (LSATA24RA1)

Достапно за вашата нарачка
DEN 167.76
Залиха:

Ефективни решение за креирање на безбедни SATA диск конекции во тесни простори.Лесен за употреба и инсталирање.Во согласност со Serial ATA Спецификации III.Брз трансфер на податоци го оценувате до 6 Gbps.Овие десен агол Serial ATA кабли гаранција ќе биде во можност да го приклучиш во вашиот високи перформанси Serial ATA хард дискови, без разлика колку е тесна вашата простор.Latching конектори обезбеди безбедни конекции за SATA хард дискови и плочи кои ја поддржуваат оваа функција.Со својот тенок, виток изградба, овие флексибилни кабли се подобри струење и намалување на нередот во вашиот случај, помага да се задржи вашиот случај чисти и кул.И, како и сите наши кабли, тие се поддржани од страна на нашите доживотна гаранција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата