8500L Мини Проекторот со 100 за Проектирање Екран, Последната Надградена Проектор Full HD 1080P и 200 Display Поддржани, Компатибилен W/ ТВ Стап, Smartphone, HDMI, AV, SD, Идеален за Божиќ Орк?

8500L Мини Проекторот со 100 за Проектирање Екран, Последната Надградена Проектор Full HD 1080P и 200 Display Поддржани,

Достапно за вашата нарачка
DEN 2159.76
Залиха:

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . ❤️ ПРЕНОСНИ 1080 P ОТВОРЕНО ПРОЕКТОР [Пренослив Проектор Екран Вклучени] : за Да се исполнат нашите клиенти нови потреби, имаме подобри не само на светлината, контрастот сооднос, или техничкиот дизајн на проектор, но, исто така, вклучуваат лесна преземање на Пренослив Проектор Екран во пакет.Уживајте во големиот отворен филмови funs со вашето семејство во вашиот двор. ❤️ НАДГРАДИ НАЈВИСОК 1080 P РЕЗОЛУЦИЈА ПОДДРЖАНА : Max поддржани резолуција : 1920*1080, Aspect Ratio : 4 : 3/16 : 9, Contrast Ratio : 3800 : 1, Светилка живот : 50000 часа, Гледајќи Големина : 32"-200" со проектор растојание од 1,5 м-5m. [Забелешка : не се препорачува за PPT, word, excel или бизнис презентација.]. ❤️ МУЛТИ-КОНЕКЦИЈА ПРЕНОСЛИВ ПРОЕКТОР : Нашата надворешна филмски проектор е совршено компатибилен со ТВ Кутија, Компјутери, Лаптопи, Таблети, SD Картичка, USB, Видео Игри, и на паметни телефони ( Безжична HDMI Dongle не е вклучен). ❤️ МНОГУ ЗАБАВА ЗА ДОМАШНА ЗАБАВА : Нашите LED мини проекторот е одлична за домашно кино, внатрешен и надворешен филмови & видови на видео игри со HDMI порт за конекцијата.Можете исто така да го поврзете вашиот систем за домашно кино систем или сараунд звук систем за да се добие подобар квалитет на звукот.Се препорачува да се користи во темно средина. ❤️ ИДЕАЛЕН ИЗБОР ЗА ноќта на ВЕШТЕРКИТЕ УКРАСИ : Нашите најнови надгради филмски проектор е дефинитивно најдобар избор за ноќта на Вештерките декорации како лажни прозорец оркестарот.Со тоа е мулти-конекција функција и спакувани 100inch проектор екранот, од вас ќе уживаат во голема забава во ноќта на Вештерките со вашето семејство и пријатели, без разлика за внатрешна или надворешна забава. 8500 L Мини Проекторот со 100" за Проектирање Екран, Последната Надградена Проектор Full HD 1080 P и 200" Display Поддржани, Компатибилен W/ ТВ Стап, Smartphone, HDMI, AV, SD, Идеален за Божиќ Украси.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата