Табела тркач Памук, Лен Карирани Табела Тркачи Гроздобер Tablecloth Вечера Плоча Мат Чај Маса Салон Марами Јапонски Стил Кревет Опашка Крпа Празник Свадба Настани Парт?

Табела тркач Памук, Лен Карирани Табела Тркачи Гроздобер Tablecloth Вечера Плоча Мат Чај Маса Салон Марами Јапонски

Достапно за вашата нарачка
DEN 1087.68
Залиха:

Јапонски стил на табела тркачи направени од памук, лен ткаенини, мазна и кожа-пријателски, издржлив, лесен, лесен за носење, чување, практично навремено слободни и машина перат.Висок квалитет на печатени графика, покажува класична елеганција,рафинирано, чиста, цврста боја со исклучителен сјај што создава едноставна елеганција,да го ажурирате вашиот дом оркестарот со оваа атрактивна маса тркач.Табела тркач е машина перат, па тоа е многу лесно да се задржи свеж изглед, не се намали, нема боја, трчаа, атрактивна тркач автоматски ќе се даде на табелата посветла нови закуп на живот.Одлично се совпаѓаат со ист стил placemats, созд нова табела оркестарот поставување, погоден за секоја прилика, Празници, партии, вечери, хотел, ресторан, кујна, добивање заедно, BBQ, итн.Ние веруваме во нашиот квалитет, па се надеваме дека ќе може да нареди без ризик, ако поради некоја причина не сте задоволни со нашите производи, ве безусловно ќе размена или да се вратат.Име на производ : табела runners Colour : како што е прикажано во picture Size : 33×80см , 33×100cm , 33×120cm , 33×140cm , 33×160cm , 33×180cm , 33×200cm , 33×220cm , 33×240cm , обичај size Product Вклучува : 1×табела runner Material : памук, лен и tassels Product Нето Тежина : 350g Applicable Стоки : трпезариска маса, кафе на маса, пишување биро, ТВ кабинет, ноќни маса, чевли кабинет, кревет, итн.Применливи Луѓе : сите people Applicable Повод : дома, кујна, дневна соба, чај соба, студија, спална соба, канцеларија, бар, хотел, ресторан, и сл.Answer : ___________________________ NOTE : 1. Овој производ содржи само една табела тркач, и не содржат други елементи, или украси.2. Ве молиме имајте на ум дека поради прирачник за мерење, грешка опсег е 1~2cm.3. 7-21 работни дена, ќе добиете производи сте го купиле, ве молиме контактирајте со нас ако имате било какви прашања,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.4. Ве молиме исто така, наведуваат дека поради осветленоста на екранот, brightness / contrast settings, бојата на сликата може да биде малку поинаков.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата