1500W 30A DC-DC Зголеми Моќта Конвертор Чекор-up Напон Eletronic Снабдување Модул во 10~60V Од 12~90V

1500W 30A DC-DC Зголеми Моќта Конвертор Чекор-up Напон Eletronic Снабдување Модул во 10~60V Од 12~90V

Достапно за вашата нарачка
DEN 950.16
Залиха:

2 mm бакарни жици. 24 V) и максимална излезна моќност треба да биде помал(на пр.Бидејќи ако повеќе енергија е оставен во батеријата, помалку полнење на струјата ќе биде. 2, Ако модул е поврзан со индуктивен товар, минимум влезниот напон треба да биде повисока(на пр.2 mm бакарни жици.2 mm бакарни жици. ?На Извор на Енергија модул се користи двојно sendust магнети досаден со 1.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата