СКМ Д-A73H Авто. Префрлување, Reed, Општа Намена

СКМ Д-A73H Авто. Префрлување, Reed, Општа Намена

Достапно за вашата нарачка
DEN 395.52
Залиха:

Полињата за тип автоматски прекинувачи.Општа намена.Железнички монтажа стилови.Електрични влез : grommet, конектор, терминал канал, DIN терминал. 2.4 V или помалку контакт заштита коло.СКМ нуди голем број на авто прекинувачи за активатори и воздухот grippers.Полињата за прекинувачи што се на располагање во општата цел тип, кој овозможува оптимална работна положба за да се утврди од страна на боја на светлина. 0.5 m Доведе жица должина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата