Мур & Giles Екипи Ранец

Мур & Giles Екипи Ранец

Достапно за вашата нарачка
DEN 22200.00
Залиха:

Отвори средната преграда со zippered прегради на секоја страна.Две надворешноста капка-во џебовите, Еден надворешен zippered џеб.Билет џеб, Cellphone џеб, Бизнис картичка џеб.Титан Бланширан Мед Кожа.На Мур & Giles Екипи Кожа Ранец е свежо земе на традиционалната форма.Нејзините вкусно прилагодени надворешноста зрачи резервирани назад луксузни додека неговите внатрешни карактеристики понуди исклучителни организација и флексибилност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата