Игра Салата за Бебето, 2-во-1 Затворен & Отворено Бебе Активност Мат со Шатор Маска, 5 Виси Кадифен Играчки Младата Когнитивниот Развој на Бебето се Игра Мат за 0-36 Месе

Игра Салата за Бебето, 2-во-1 Затворен & Отворено Бебе Активност Мат со Шатор Маска, 5 Виси Кадифен Играчки Младата

Достапно за вашата нарачка
DEN 1751.76
Залиха:

Учење и Забава : Оваа игра салата е корисно да се промовира развојот на мозокот и моторните способности на вашето дете, и доаѓа со монтажни додатоци и играчки, да ги задржи вашиот малку еден забавуваат со часови.Пријатно за Забава : Овој голем салата им помага на бебињата расте од новороденчињата да активни години.Тој е дизајниран со душеци и виси играчки.Тоа е погоден за играње надземни или седи и играње, вклучувајќи заменливи играчки.Игра Центар за Деца : Игра салата може да се претвори во игра шатор надвор, и тоа може да се претвори во игра, мат и фитнес рамка во затворен простор.Пакет Се Вклучени : Листа : Мат*1, Шатор Капак*1, Шатор Поддршка Прачка*4, Перница*1, Играчки Закачалка*1, Слон Украс*1, Ѕвезда Украс*1, Був Штракаат*1, Лав Штракаат*1, Beaded Играчка*1. 2-во-1 се Игра Салата : Оваа игра салата може да се претвори во игра шатор.Оваа игра салата е добар за подобрување на разбирањето, визија и учење на вашето дете.Вашето дете ќе има многу забава или во игра салата или игра шатор.Тоа е совршен за внатрешна и надворешна игри.Спецификации : Име : Бебе Активност се Игра Gym Material : пластични и полиестер fiber Appropriate возраст : 0-36 months Function : игра салата може да се претвори во игра tent Tent висина : околу 126cm/49.61 во, ширина 82cm/32.28 во Пакување големина : за 50*65.5*10.5 cm/19.69*25.79*4.13 во Игра салата големина : околу 45*84cm/17.72*33.07 во Тежина : производ и пакување - за 1.2 KGCertificate : EN71, EN62115, ASTM, HR4040, 3 C, 6 PPacking Листата : Мат*1 Tent Капак*1 Tent Поддршка Прачка*4 Pillow*1 Toys Закачалка*1 Elephant Украс*1 Star Украс*1 Owl Штракаат*1 Lion Штракаат*1 Beaded Играчка*1 Белешки : Поради светлосни ефекти и снимање агли, бојата на објектот и тоа што е прикажано на сликата може да имаат нијанса.Поради рачни мерења на локации, може да се толеранцијата на производ големина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата