CA0170 Црна Змеј Сликарство Кожа & Силикони Smart Watch Бенд Рака за Samsung Галакси Види, Watch3 Активни, Active2, Опрема за Спорт, Опрема S2 Класичен Големина (20mm)

CA0170 Црна Змеј Сликарство Кожа & Силикони Smart Watch Бенд Рака за Samsung Галакси Види, Watch3 Активни, Active2,

Достапно за вашата нарачка
DEN 1151.76
Залиха:

100% Сосема нов и висок квалитет за Samsung Галакси Watch3 41mm, Active2 40mm, Активен 2 44mm, Активни 40mm (2019), Галакси Види 42mm, Опрема за Спорт, Опрема S2 Класичен Големина (20mm).Еко-пријателски меки силиконски core + надворешноста печатени графички стп кожа, како и со брановидна внатрешна силикони лице за подобро струење и Sweatproof.Не-токсични, алергија-бесплатно, дише и удобен за носење.Метал тока затворање за лесно облечен или полетување.Идеална види рака замена.CA0170 Црна Змеј Сликарство Кожа & Силикони Smart Watch Бенд Рака За Samsung Галакси Види, Watch3 Активни, Active2, Опрема за Спорт, Опрема S2 Класичен Големина (20mm)Пакет се вклучени : 1x Види Бенд (Види не се вклучуваат).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата