Дрвена Врата Затка, Цврсто Дрво Не се Лизга Вратата Оптоварување, Цврсти и Издржливи Вратата Стоп Оптоварување, Вратата Затка Одговара за Врата Дното Споеви (0.2 - 1.2)

Дрвена Врата Затка, Цврсто Дрво Не се Лизга Вратата Оптоварување, Цврсти и Издржливи Вратата Стоп Оптоварување,

Достапно за вашата нарачка
DEN 167.76
Залиха:

- Одговара за врата дното споеви (0.2" - 1.2").оптоварување Големина : 4.3" * 1.4" * 1.4". - Направени од буковата,цврст,не-токсични,не-мирис. - 2 Гумени Влошки се држи на дното од вратата затка ,анти Пропадна слајд,fimly стап подот. - Кожа-направени закачалка,висат тоа до кога не се користи. - Ефикасно да се избегне вашата врата од треснувајќи и bumping на вашиот ѕид.Зошто ви е потребна за тоа?Вратата Затка е дизајниран за да се спречи вашиот врати од треснувајќи или создавање на пречки во вашиот ѕидови.Уште поважно, таа ги штити вашите домашни миленици и деца од добивање заглавени или да се удри со вашиот врати.Don' t worry about вратата испакнатини повеќе !Карактеристики : Дрвена врата затка е страна полиран од висок квалитет на Северна Америка бука.Мала тежина, лесно да се носат, трајни, лесно да се движите.Гумена подлога за подот заштита, и да се запре оптоварување од движи кога обезбедување на door Rubber Врвот на вратата заштита, како и изработка на сигурни вратата остане open It е око-catcher за секој современ дом, поради нивниот модерен и безвременски дизајн Мерења : Должина : 120mm(4.3")Ширина : 35mm(1.4")е Применливо вратата цвест големина : 5mm да 30мм(0.2" 1,2";) Пакет Содржина : 1 x Вратата Стоп Оптоварување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата