Премиум Надворешни Круг Serial ATA II (E-SATA II) 300Mb/s Кабел w/ Метал Latch Црна 6ft

Премиум Надворешни Круг Serial ATA II (E-SATA II) 300Mb/s Кабел w/ Метал Latch Црна 6ft

Достапно за вашата нарачка
DEN 222.96
Залиха:

Дизајниран за да се поврзете од e SATA порта( јас тип) да e SATA порта( јас тип).Кабел за надворешна употреба.Безбеден трансфер на податоци.Поддршка брзина до 6 Gb/s.ЕМИ заштита.Флексибилен кабел.Ro HS согласност. 6 нога e SATA круг кабел,јас тип да сум тип,црна боја.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата