Сојузничките Месинг СТР-2-22 Pacific Grove Колекција 22 Инчен Две Нивоа Стаклена Полица, Полиран Хром

Сојузничките Месинг СТР-2-22 Pacific Grove Колекција 22 Инчен Две Нивоа Стаклена Полица, Полиран Хром

Достапно за вашата нарачка
DEN 5460.00
Залиха:

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Две полици за дополнителен простор за складирање.Акрилик компоненти суптилно ги истакнуваат овој елегантен дизајн.Современ дизајн со традиционалните елементи на дизајнот.Предвидено со ограничено траење.Направи дизајн изјава во вашата бања со овој елегантен и функционална полица единица.Неговиот класичен дизајн со акрил акценти ќе комплимент вашиот декор како можете да додадете простор и организација на вашата бања.Кој beveled остро стакло оваа полица е направена за издржливост, сила и стил.Направени од цврст месинг оваа декоративни полица ќе се обезбеди живот на употреба.Pacific Grove Собирање, братучед на Пацификот Плажа, исто така, има акрилик детали и барови.Оваа современа колекција покажува малку повеќе талент во својот стил.Каде Пацифик Плажа има мазна, дури и произлегува за поддршка на хардвер, стебла на Pacific Grove додаток крива навнатре пред распрснување назад и хардвер плочи функција повеќе драматични концентрична кругови.Оваа колекција вклучува многу видови на додатоци се наоѓаат во Тихиот Плажа плус еднокреветни, двокреветни и трокреветни стаклени полици, гостин крпа носители со акрил пломба во поддршката на прстени.Прстен детали се исто така понудени.Многу клиенти купување на додатоци од двете колекции за да се обезбеди разлика во нивниот декор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата