xiaoruiarui Затворен Ѓубре Може да Пластични Ратан Отворено корпата за Ѓубре Голем Капацитет Парк Хотел Лоби Бања Канцеларија корпата за Ѓубре Канцеларија Хартија Кошн

xiaoruiarui Затворен Ѓубре Може да Пластични Ратан Отворено корпата за Ѓубре Голем Капацитет Парк Хотел Лоби Бања

Достапно за вашата нарачка
DEN 7197.36
Залиха:

РАЗНОВРСНА : големината и стил се направи оваа работа може да е толку многу места во текот на твојот дом; Идеален за домашна канцеларија, спални соби, занает соби, dens, и било која друга соба која се бара декоративни отпад; исто Така одлична за колеџ dorm соби, станови, апартмани, condos, RVs и campers.Рака-плетени од ратан е многу издржливи и практични за естетска комбинација.Рамката е фирма и на плоштадот железни цевки поддржува лесно не се деформирани.Исклучителна врвот, пространа отворен дизајн, лесно да се фрли ѓубрето.Достапни во различни бои, не се лизга мат на дното, не се лизга водоотпорен.Home Office Wastebasket-затворен Ѓубре Може да Кујна Отпад Кантите-Хартија Basket Product материјал : ЈП анти-vine Applicable места : канцеларија на јавниот тоалет, хотелско лоби, паркинг (надворешен, итн.Производ капацитет : 12 Lprompt : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред купување.2. Објекти други од производот отпад за отпадоци не се вклучени во производот фотографија.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.4. Бидејќи постојат некои грешки во прирачникот за мерење, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Вашето задоволство е најголемата цел на нашата услуга.Иако ние може да не се од ваша страна, ние се надеваме да ви обезбеди со најискрено услуга.Ако имате било какви прашања во врска со нашите корпата за ѓубре, ве молиме слободно контактирајте со нас!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата