Безжична Тастатура за Мулти-Уред, Bluetooth и 2.4 G на Dual Mode, се Префрлат на 3 Уреди за мобилен телефон, Таблет, КОМПЈУТЕР, на Smart TV, iOS Android и Windows, Розова

Безжична Тастатура за Мулти-Уред, Bluetooth и 2.4 G на Dual Mode, се Префрлат на 3 Уреди за мобилен телефон, Таблет,

Достапно за вашата нарачка
DEN 791.76
Залиха:

0 технологија обезбедува кабел-free & средена врска, работната далечина 10m. 2 AAA батеријата Трае над 90 дена (врз основа на два часа користење на ден), со сила - режимот на штедење.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Конвексни за тастерот Space копче дава точни јасно внесете операција. 【БРЗО ПРЕФРЛАЊЕ до 3 УРЕДИ】 : Брзо канал се префрлате помеѓу 3 уреди без никакви пречки или да го извадите.Паметен телефон & Таблета : i Pad 10.Тип Насекаде во Comfort The тастатура е стандарден QWERTY изглед, лесно да се користи.4 G на Конекција Bluetooth 3.5 во форма на таблети.Површина Про, Samsung Galaxy Tab, Kindle Fire HD 10, Samsung note 8, Android таблет со Android 3.Ергономски Конкавна Круг Keys Scissor switch копчиња изградба под секое копче овозможува убаво одговора на пишување.G За Десктоп КОМПЈУТЕР, Лаптоп без Bluetooth функцијата Изградена-во Широк Лулка вграден во лулка носителот чува вашите уреди во место и под оптимален агол на гледање.Режа-Switch копчиња обезбеди со многу удобно и пријатно на пишување искуство. 【ДОЛГО ВРЕМЕ ОПЕРАЦИЈА】 : Посебен ON/OFF прекинувач и Паметни авто спиење функција дизајн за заштеда на енергија.Нека вашиот палец да се одмори. 【УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ】 : Широко се Компатибилни со Видиме Таблет КОМПЈУТЕР, лаптоп, Десктоп со Android на Windows i OS и Mac OS систем.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата