SSMDYLYM Облека Ѕид Виси на Ѕидот Тремот Декорација Рамка Слободен Удар Копче Кука Вратата Чадор Складирање Rack (Боја : Црна, Големина : Б)

SSMDYLYM Облека Ѕид Виси на Ѕидот Тремот Декорација Рамка Слободен Удар Копче Кука Вратата Чадор Складирање Rack

Достапно за вашата нарачка
DEN 3250.80
Залиха:

Избрани дрвени партиции, јасно и природна текстура, силна носивоста.Ѕидот складирање не заземаат простор, може да се чуваат, но, исто така, може да биде украсена поинаку-вид на живот.Храбар железо уметност, рака заварени, не е лесно да се деформирани, сликарство процес, анти- ' рѓа и издржливи.Постојат виси дупки на задниот дел за лесно да виси и одредување на ѕид.Мулти-сцена апликацијата, може да бидат обесени во дневна соба, спална соба, кујна, бања и сл.за повеќе цели, лесен за чување.Опишете : Избраниот дрвени партиции, јасно и природна текстура, силна имајќи capacity Wall складирање не заземаат простор, може да се чуваат, но, исто така, може да биде украсена поинаку-вид на life Bold железо уметност, рака заварени, не е лесно да се деформирани, сликарство процес, анти- ' рѓа и durable There се виси дупки на задниот дел за лесно да виси и одредување на wall Multi-сцена апликацијата, може да бидат обесени во дневна соба, спална соба, кујна, бања и сл.за повеќе цели, лесно да се store Package вклучува : кука, инсталација торба, lamp Notice : Поради производ материјалните карактеристики, прилагодувањата за екранот, снимање светлина и други factors It може да предизвика мала разлика помеѓу сликата и вистинскиот производ.Бојата е предмет на вистински производ; сите следниве димензии се мери со рака, и мала грешка е чисто нормално, ве молиме да се разбере!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата