Tickled Розова Airbrush Алое Фондацијата Медиум Примерок Пакет

Tickled Розова Airbrush Алое Фондацијата Медиум Примерок Пакет

Достапно за вашата нарачка
DEN 719.76
Залиха:

Примерок Пакети на нашите ексклузивни Алое врз Основа Фондацијата!Вклучува .5oz (1/2 OZ) големина на : .Млеко.Mochachino.Мока.И .25oz (1/4 OZ) димензии на нашата Крем и Водоотпорен Пломби!.Нашиот Алое врз основа течни airbrush фондации се навистина уникатна.Ние направивме неверојатно, еден од еден вид течни airbrush шминка, која не само што е богата со антиоксиданси, но исто така е полна со состојки кои се прикажани за да направи прекрасни работи за кожата.Органски Содржина : 89%.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата