Ротирачки Фах Плочата Мрзливи Сузан и Трпезариска Маса, Калено Стакло Ротирачки Плоча, Погоден за Семејството и Партијата за Јадење

Ротирачки Фах Плочата Мрзливи Сузан и Трпезариска Маса, Калено Стакло Ротирачки Плоча, Погоден за Семејството и

Достапно за вашата нарачка
DEN 1200.00
Залиха:

★【Големина】60 CM (23.6"), 70 CM (27.6"), 80СМ (31.5"), 85 CM (33.5"), 90 CM (35.4"), 100 CM (39.4"), 110 CM (43.3"), 120 CM (47.2"). ★【Материјал】калено стакло материјал, површинска отпорност на абење, отпорност на топлина, отпорност на корозија, отпорност, цврстина е 3 до 5 пати од обична чаша. ★【Граница】duckbill дизајн, кратки и долги се насочат, тркалезни и мазни, заштити вас и вашето семејство од тоа да биде изгребани. ★【База】големи големина алуминиум легура база, 4~6 алуминиум легура помошни тркала, главната тркала ротира во исто време, ефикасно спречување на стакло од тоа да биде пристрасен и да се создаде удобно оброк. ★ 90 дена нема причина да се врати (ако има било каков проблем, ве молиме контактирајте со сервисот за прв пат, ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот, ве молиме да не оставите лош преглед и тврдат, ви благодарам многу).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата