Lenovo ThinkPad E15 Gen2 Бизнис Лаптоп, 15.6 FHD (1920 x 1080) Не-Touch, 11 Генерација Intel Core i7-1165G7, 16GB RAM меморија, 512GB SSD, веб Камера, 10 Windows Pro (Продолжува)

Lenovo ThinkPad E15 Gen2 Бизнис Лаптоп, 15.6 FHD (1920 x 1080) Не-Touch, 11 Генерација Intel Core i7-1165G7, 16GB

Достапно за вашата нарачка
DEN 4079.76
Залиха:

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Оваа Заверена Обновена производот е тестиран за да се работи како нов.Производот бродови со сите релевантни додатоци, и може да пристигне во генерички кутија.Само одберете продавачи кои ја одржуваат високи перформанси бар може да понуди Заверена Обновена производи . 11 Генерација Intel Core i7-1165 G7 Процесор (2.80 GHz, до 4.70 GHz со Турбо Зголемете, 4 Јадра, 8 Теми, 12 MB Cache). 15.6" FHD (1920 x 1080) IPS, анти-отсјај, 250 nits, Не-touch ; интегрирање на Intel Ирис Xe Графика. 16 GB RAM МЕМОРИЈА; 512 GB SSD.Фабрика Обновена ; 3 Година Производителот Гаранција; Windows 10 Професионални 64bit.Од Производителот : THINKPAD E15 ГЕНЕРАЛОТ 2 15.6" FHD I7-1165 G7 16 GB 512 GB SSD веб КАМЕРА ОТПЕЧАТОК ЧИТАТЕЛОТ WINDOWS 10 ПРОФЕСИОНАЛНИ 3 годишна ГАРАНЦИЈА Процесор : 11 Генерација Intel Core i7-1165 G7 Процесор (2.80 GHz, до 4.70 GHz со Турбо Зголемете, 4 Јадра, 8 Теми, 12 MB Cache) оперативен СИСТЕМ : Windows 10 Професионални 64bit Екран : 15.6" FHD (1920 x 1080) IPS, анти-отсјај, 250 nits, Не-touch Меморија : 16 GB DDR4 3200 MHz Хард Диск : 512 GB PCIe SSD Видео : Интегрирани Intel Ирис Xe Графика Оптички Диск : Нема Камера : 720p HD Камера со Think Shutter; Двојна array (бучава поништување) микрофон Конективност : Intel Wi-Fi 6 AX201 802.11 СЕКИРА (2 х 2) & Bluetooth 5.1 Текст : Внатрешни позадинско осветлување Тастатура Батерија : 3 Ќелија (45 Wh) Li-Ion батерија Шасија : Црна Карактеристики : Отпечаток Читателот Пристаништа & Слотови : USB 3.1 Генералот 1 Тип-C (Моќ Испорака и Display Port Alt Режим), 2 x USB 3.1 Генералот 1 (1 always on), USB 2.0, HDMI 1.4 б, RJ45, приклучок за Слушалки / микрофон комбо Димензии : 18.9 mm x 365mm x 240mm / 0.7 x 14.4 x 9.4 Тежина : со Почеток во 3.75 lbs (1.7 kg).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата