Ранец Черепот Зголеми Цвет Коски ноќта на Вештерките Монтажни Колеџ Торба Патување Патент Bookbag Пешачење Рамо Crossbody Торба Daypack за Жени Мажи

Ранец Черепот Зголеми Цвет Коски ноќта на Вештерките Монтажни Колеџ Торба Патување Патент Bookbag Пешачење Рамо

Достапно за вашата нарачка
DEN 1127.52
Залиха:

Дизајн : 2-во-1 мулти-функција торба, монтажни во двоен торба и дијагонала крстот торба, различни назад методи; главниот торба двојна преграда, главниот торба со голем отвор, оддел 1 содржат 4 џебови, 2 пенкало слотови; комората 2 содржи компјутерски џеб (во рок од 15 инчи) и патент џеб; предниот џеб е монтажни crossbody торба со патент и рамо, рака кој може да се стави во предниот дел на ранец или отстранети за употреба како crossbody торба.Големина на : Главни торба 16.4(L) inch Front џеб 6.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата