FABORY Хексадецимален за Миење Дупчиња Конкретни Завртка, 1/4 Кол. x 3-1/4, Челик, Сина Ruspert Fastener Заврши pkg на 700

FABORY Хексадецимален за Миење Дупчиња Конкретни Завртка, 1/4 Кол. x 3-1/4, Челик, Сина Ruspert Fastener Заврши

Достапно за вашата нарачка
DEN 9801.60
Залиха:

Точка : Конкретни/Ѕидани Завртка.Водител На Завртка Тип : Конкретни Завртка.Водител На Завртка Главата Стил : Хексадецимален За Миење Дупчиња.Водител На Материјали : Челик.Материјал Одделение : Случај Закорави.Челик Хексадецимален за Миење Дупчиња Конкретни Сидро Навртки може да се користи да се замени пластична подлога и лист метални навртки за лесни anchoring во бетонски блок, тула, дрво, винил, и светлина челик.Тие се лесно да се инсталира и може брзо да се отстранат.Notched високо-ниски теми се сече на ѕидот и за поголема стабилност и pullout вредности.Заострените shanks обезбеди wedging акција за силен, сигурен задржете.Тие не се препорачува за употреба со алуминиумска кога влага може да бидат присутни.Спецификација : Точка : Конкретни/Ѕидани Screw Anchor Завртка Тип : Конкретни Screw Anchor Завртка Главата Стил : Хексадецимален За Миење Slotted Anchor Материјал : Steel Material Одделение : Случај Hardened Fastener Крај : Сина Ruspert Anchor Кол. : 1/4"Сидро Должина : 3-1/4"Сеизмички Одобрен : No ICC Одобрен за Испукани Бетон : No ICC Одобрен за Он-Разбиена Бетон : No Drill Малку Големина : 3/16" x 5-1/2"Примена : За Само-Прислушување Конкретни Завртка".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата