Lexidine Нерѓосувачки Челик Кат Штанд ги Избрише Фармацевт со Изграден во корпата за Ѓубре и Задната Врата Пристап

Lexidine Нерѓосувачки Челик Кат Штанд ги Избрише Фармацевт со Изграден во корпата за Ѓубре и Задната Врата Пристап

Достапно за вашата нарачка
DEN 5038.80
Залиха:

800 Избрише Се Тркалаат Капацитет.Завршна површина; Бранеа .6 мм не ' Рѓосувачки Челик.Внатрешниот Бин; Поцинкуван Лим.Избрише Капацитет; 800 избрише се тркалаат Располагање Пристап преку Страна на Вратата.Гумени Прстен на Долниот крај за Перница.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата