Healifty 3Pcs Туш Шампон Четка Сунѓерот Scrubbers Бања за Бебе Деца Капење

Healifty 3Pcs Туш Шампон Четка Сунѓерот Scrubbers Бања за Бебе Деца Капење

Достапно за вашата нарачка
DEN 369.36
Залиха:

изработени од материјали и тери ткаенина ткаенина, која е безбедна и погоден за голем број на кожата.Може да се отстрани тело масла, нечистотија и остатоци.мала количина на туш гел може да произведе богата пена.На здрав кука и јамка може да биде лесно да се обесени на крпа решетката.На лесни exfoliating рампа ги отстранува мртвите клетки и ви дава светли сјај од глава до пети.Совршен квалитет и исклучителна пакувања, погоден за вашите пријатели и семејството.Опис на Овој производ е направен од високо - квалитетни материјали и се трајни.Безбедно и погодна за многу кожата.мала количина на туш гел може да произведе богата пена.На здрав кука и јамка може да биде лесно да се обесени на крпа решетката.Карактеристики - Боја : Избрани Боја - Материјал : хидрофилна полиуретан.- Големина : 12. 50 X7. 50 X2. 00cm/ 4. 91 X2. 95 X0. 79in направени од материјали и тери ткаенина ткаенина, која е безбедна и погоден за голем број на кожата.Може да се отстрани тело масла, нечистотија и остатоци.На лесни exfoliating рампа ги отстранува мртвите клетки и ви дава светли сјај од глава до пети.мала количина на туш гел може да произведе богата пена.На здрав кука и јамка може да биде лесно да се обесени на крпа решетката.Совршен квалитет и исклучителна пакувања, погоден за вашите пријатели и семејство.- Боја : Избрани Боја.- Големина : 12x7. 5x2cm.Пакет Вклучувајќи 3 x бања scrubbers.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата