LED Пиво и Вино Отвори Знак за Бизнис Прикажува | Правоаголник Електронски светне Знак за Ресторани, Кафулиња, Diners | 17H x 32W x 1D

LED Пиво и Вино Отвори Знак за Бизнис Прикажува | Правоаголник Електронски светне Знак за Ресторани, Кафулиња,

Достапно за вашата нарачка
DEN 396.00
Залиха:

Знаци се важен дел на доведување на нови клиенти на вашиот бизнис, започнете денес со Акцент Печатење & Знаци!. ★ Лесна инсталација; едноставно се откажам за да се прикаже со вклучени виси синџир; внатрешна употреба.Расте вашиот бизнис со најдобрите LED светла пари може да се купи!Имаме најбезбедно, најпаметните и повеќето енергетски ефикасни светилки на располагање.Features Material - Лесни, издржливи и долготрајни (читај подолу)Ефект - Ултра сјајна Led диоди се видливи преку 500 метри и во директна sunlight Cost Ефективни - Минимална енергија употреба (~8x помалку од неонски знаци)Еколошки - ""Зелени"" алтернатива на другите видови на lighting Flexibility - Лесен за инсталирање, се прикаже и да се преселат околу вашиот store Safety - Кул на допир и безбедно да handle Specifications Operating напон - 110 VAC (или 220 VAC, алтернативно)100,000 часа на работа на време (10+ години!)10 вати енергија consumption Note Please им овозможи на 3 - 4 дена за производство. ★ Цена ефикасна зелена алтернатива за неонски знаци; овој знак не го користи застарена неонски осветлување; подобар знак за животна средина и вашиот бизнис.Ние се стремиме да ја испорача највисоката квалитетот на стоката, додека одржување на некои од најниски цени во индустријата.Дајте му на вашиот бизнис поттик со нов знак дека ќе го фати очите на стотици нови клиенти.Нашата компанија вредности на односите со клиентите и ние ќе престане да на ништо да бидете сигурни дека секој еден е задоволен. ★ Лесни LED Знак (17"H x 32"W x 1"D) совршен за рекламирање или промоција на вашиот бизнис на јавноста, зголемување на прошетка во продажба веднаш со овој долготраен и сигурен екранот знак.Со нашата не-неонски светла, ќе добиете долговечност и повеќе од светлината со различни LED светла кои сигурно ќе заличи на вашиот продавница. ★ Приклучок директно во штекер и е погодно за вклучување / исклучување; не се потребни батерии; малку да нема одржување се потребни.★ 100% LED ултра-светли технологија ви дава повеќе од светлината, додека со користење на помалку енергија; ќе трае повеќе од 10 години, со правилно користење.Од 2002 година нашата компанија е снабдување на илјадници бизниси со производите што треба.Овие LED светла се лесно да се инсталира и да се бараат минимално одржување, што ги прави совршени за зафатен сопственик на бизнис.За внатрешна употреба.Ако не сте задоволни со вашиот начин на купувачите, ги споделите со нас и ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнеме.Акцентот Печатење & Знаци е тука да ВИ помогне да се создаде подобра бизнис.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата