BENOSS Тешки Кат Вратата Затка Не Вежба, Трајни Нерѓосувачки Челик Врата Престане со Antiskid Гума, Модерни Декоративни Безбедност Вратата Оптоварување за Дома и за Стати

BENOSS Тешки Кат Вратата Затка Не Вежба, Трајни Нерѓосувачки Челик Врата Престане со Antiskid Гума, Модерни Декоративни

Достапно за вашата нарачка
DEN 359.76
Залиха:

Не Tools, Не е Потребно Дупчење : не бара никакви дупчење, навртки или специјални алатки.Само стави ги на подот и посно против вашата врата.Особено погоден за дрво подови, теписи и други површини кои не се погодни за дупчење.Амортизирање и Anticollision : Анти-пропадна гумени материјал на дното и дебел гума појас околу нив да се спречи врати и подови од нула.Идеален за редовна внатрешна врати, бања и спална соба, кујната или канцеларија.Солидна од не ' Рѓосувачки Челик : Лесно да се чисти и да се минимизира грозен валкано. 2.3 lb секој, елегантна, но тешка врата престане да ги држи вратите отворени.Нема повеќе потреба да се грижите, вашата мачка или кучиња затворање на вратите и заклучување сам во соба.Флексибилно поставување : Поставени зад врата да може ефективно да се спречи вратата од судир со ѕидот додека се сместени во предниот дел на вратата може да се отвори вратата.Место на врата застанува по желба во зависност од вашите потреби. 2.75"D x 2.95"H, 2.3 lb секој : Тешки доволно за да се задржи отворена вратата и стилски доволно за да изгледаат добро во секој модерен простор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата