JUSTPENGHUI 13Pcs/Set ХСС High Speed Челик, Обложени Вежба Малку Сет 1/4 Хексадецимален месо тело 1.5-6.5 mm Шрафцигер Пресврт Вежба Малку Вежба малку

JUSTPENGHUI 13Pcs/Set ХСС High Speed Челик, Обложени Вежба Малку Сет 1/4 Хексадецимален месо тело 1.5-6.5 mm Шрафцигер

Достапно за вашата нарачка
DEN 1622.40
Залиха:

Нашите производи имаат стабилни перформанси и висока сигурност.Изборот на високо-квалитетните материјали е вашиот најдобар избор, совршено одговараат на делови треба да се замени.Овој сет на трајни 13 парче нитрид обложени вежба битови трае шест пати подолго од стандардната вежба битови.нитрид слој овозможува побрз продор со помалку напор.На 1/4 "хексадецимален месо тело е специјално дизајниран за cordless screwdrivers, овозможувајќи за брзо да промените вежба битови.обложени ХСС вежба во собата со стандардни 1/4 "хексадецимален месо тело кој ќе одговара на cordless screwdrivers, вежби и слично или да ги користите во стандард вежба чак.Погодни за употреба со челик, дрво, пластика итн.Добредојдовте на нашиот магазин, нашиот хардвер производи се направени од високо-квалитетни материјали и сигурен во квалитетот.Добредојдовте на нашиот магазин за purchase Longer живот и durability It може да се користи со cordless screwdrivers1/4 "хексадецимален shanks за брза вежба малку changes Size : 1.5 mm / 0.06 ", 2.0 mm / 0.08", 2,5 mm / 0.10 ", 3.0 mm / 0.12", 3.2 mm / 0.13 ", 3.5 мм / 0.14", 4.0 mm / 0.16 ", 4.5mm0.18", 4.8 мм / 0.19 ", 5.0 mm / 0.20", 5.5 мм / 0.22 ", 6.0 mm / 0.24", 6.5 mm / 0.26 "Пакет се Вклучени : 1x 1.5 mm ХСС Дупчење Bit1x 2.0 mm ХСС Дупчење Bit1x 2,5 mm ХСС Дупчење Bit1x 3.0 mm ХСС Дупчење Bit1x 3.2 mm ХСС Дупчење Bit1x 3,5 мм ХСС Дупчење Bit1x 4.0 mm ХСС Дупчење Bit1x 4.5 мм ХСС Дупчење Bit1x 4.8 мм ХСС Дупчење Bit1x 5.0 mm ХСС Дупчење Bit1x 5.5 мм ХСС Дупчење Bit1x 6.0 mm ХСС Дупчење Bit1x 6.5 mm ХСС Дупчење Малку.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата