FCYIXIA Црвено Празник Tablecloth Крпа Уметност Памук, Лен Tablecloth Нордиските Божиќ Правоаголна Кафе на Маса Покрие Платно (Боја : А, Големина : 140260cm)

FCYIXIA Црвено Празник Tablecloth Крпа Уметност Памук, Лен Tablecloth Нордиските Божиќ Правоаголна Кафе на Маса

Достапно за вашата нарачка
DEN 9521.76
Залиха:

Ткаенината е удобно, кожата-friendly и нежна.Исклучителна модели, фирма боја, силен и носат-отпорни.На бод должина на overlock е дури и помал, и жици се изнесе цврсто и уредно.Таа е отпорна на чистење и не е лесно да се деформира.Погодни за повеќе сцени, разни јадење маси, кафе маси, итн.Ткаенината е удобно, кожата-friendly и нежна.Исклучителна модели, фирма боја, силен и носат-отпорни.На бод должина на overlock е дури и помал, и жици се изнесе цврсто и уредно.Таа е отпорна на чистење и не е лесно да се деформира.Погодни за повеќе сцени, разни јадење маси, кафе маси, итн.Материјал : Жанила fabric Package вклучува : 1 * tablecloth.Напомена : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3% грешка.Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.2. Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата