САД SealingFull Лице Aramid со СДР Врзивно Страната Заптивка за 3 Луле - 1/8 Дебела - Класа 150

САД SealingFull Лице Aramid со СДР Врзивно Страната Заптивка за 3 Луле - 1/8 Дебела - Класа 150

Достапно за вашата нарачка
DEN 379.44
Залиха:

Type : Full Лице.За Страната ANSI Класа : 150. За Цевки, Големина : 3".Температурата Опсег : -100° до 400° F. Спецификација Сретна : ASME B16.21. Aramid Влакна помеша со СДР даде оваа заптивка добра отпорност на вода, заситен со пареа, и инертни гасови.СДР е исто така познат како црвена гума.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата