Dell Нови XPS 13 9300 13.4-инчен FHD InfinityEdge екран осетлив на допир Лаптоп (Сребрена), Intel Core i7-1065G7 10 Генерација, 16GB RAM меморија, 512GB SSD, 10 Windows Pro (XPS9300-7909SLV-ГНОЈ) (Обновена)

Dell Нови XPS 13 9300 13.4-инчен FHD InfinityEdge екран осетлив на допир Лаптоп (Сребрена), Intel Core i7-1065G7

Достапно за вашата нарачка
DEN 4079.76
Залиха:

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Прецизност се намали од еден блок на алуминиум во две парчиња, така што не постои варијабилност во изградба.Corning Горила Стакло 6 е тешко, да ги оштетат отпорни, отпорни, домот и овозможува нема flex во својата екранот.Dual фанови одвоени да се шири топлината врз поголема површина, со dual топлина цевки да скриени издувните venting преку зглоб,.Моќта копче ви овозможува да се логирате со само еден допир.А 2.25 mm висок квалитет на HD камера ви дава најдобра камера искуство.А 2.25 mm висок квалитет на HD камера ви дава најдобра камера искуство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата