QTT Лебди Полици Ѕид Рамка Лебди Рамка, Лебдејќи Полица Гроздобер Стил со Железо и Дрво Чување на Екранот Невидливи Инсталација Декоративни Ѕид Рамка Спалната соба ?

QTT Лебди Полици Ѕид Рамка Лебди Рамка, Лебдејќи Полица Гроздобер Стил со Железо и Дрво Чување на Екранот Невидливи

Достапно за вашата нарачка
DEN 10119.36
Залиха:

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. ★Инсталација е брзо и лесно, ви даваат различни и пригоден шопинг искуство, проштална да тежок. ★Димензии : 50*20*78cm.Цврсто дрво дебелина 2cm,Дрво одбор спецификации : нагоре и надолу 40*20, центар 50*20, кат висина 23. ★Висока температура електростатско печење боја, површината е мазна и сјајна, не е лесно да се падне боја, убави и великодушни. ★МОДЕРЕН ДИЗАЈН : Овој ѕид рек сет нуди извонреден допир на оригиналност и модерноста на вашиот ѕид; одговара за сите соби дури и за статистика; книги, Цд-а, Двд-а, ситните, чаши, фотографии, или растенијата може да бидат сместени тука. ★прекрасна мала Полици:Или мал bookshelfbut идеален за да додадете неколку истрели од бојата на еден обичен ѕид. ♥Партиција облик : inline♥Шема : број♥материјал : метал♥Метал материјал : Материјал : Железо + Дрва♥Тоа може да се примени во ЖИВО позадина ѕид, софа во позадина ѕид, тремот позадина ѕид, клеча ѕид, балкон ѕид, студија ѕид, и може да се користи во креативно студио и канцеларии.Облека продавници и на многу други места. Големина Опис : Прирачник за мерење, ќе има 1-2cm грешка, во зависност од вистинската големина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата