Квантна 6 Полица Гигант Отвори Хопер 15 QUS260 Бин Складирање Rack Единица 18 Д Сина

Квантна 6 Полица Гигант Отвори Хопер 15 QUS260 Бин Складирање Rack Единица 18 Д Сина

Достапно за вашата нарачка
DEN 2071.20
Залиха:

Челик Бин Shelving со 15 Кутии, 36 in W x 18 in D x 75 in H, Капацитет : 2, 400 lb, Сива Ова.Челик Бин Shelving со 15 Кутии, 36 in W x 18 in D x 75 in H, Капацитет : 2, 400 lb, Сива Овој оглас е за секој.Оваа содржина бара посебни превозот, дополнителни трошоци можат да се применат.Технички Спецификации Објект - Bin Shelving Бин Shelving Целокупната Длабочина 18 во вкупна Ширина 36 во вкупна Висина од 75 во Корпа Стил Висат и Магацинот Бин Длабочина 18 во Корпа Ширина 11 во Корпа Висина 10 во Корпа Материјал Полипропилен Бин Сина Боја Бр.на Полиците 6 Вкупниот Број на Кантите 15 Капацитет 2, 400 lb Полица Капацитет од 400 lb Боја Сива Број на Страни 1 Заврши Прав Обложен Материјал Челик Вклучува (15) Кутии, (6) Рокот Отвори Челик Единица.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата