Активност Салата, Индексирање Новородено Дете Бебе Игра Мат Младата за Аудитивни Развој за Сетилните Истражување за Вратот Движење(Сив)

Активност Салата, Индексирање Новородено Дете Бебе Игра Мат Младата за Аудитивни Развој за Сетилните Истражување

Достапно за вашата нарачка
DEN 3830.16
Залиха:

Привлекување на бебето внимание, вежбање бебето визуелни развој и моторен развој.И им обезбеди на вашите деца со сетилните искуства за поддршка на нивниот физички и ментален развој.Мал додаток на фитнес рамка е соодветна за новородените бебиња да легнете и да игра.Седи или играње, дозволете бебето се држи цврсто, мали додаток виси на оградата се зголемува бебето е љубопитност и набљудување.Промовирање на децата раст и рака-око координација, аудитивни развој и вратот движење.Функција : 1. Мал додаток на фитнес рамка е соодветна за новородените бебиња да легнете и да игра.2. Привлекување на бебето внимание, вежбање бебето визуелни развој и моторен развој.3. Седи или играње, дозволете бебето се држи цврсто, мали додаток виси на оградата се зголемува бебето е љубопитност и набљудување.4. И им обезбеди на вашите деца со сетилните искуства за поддршка на нивниот физички и ментален развој.5. Промовирање на децата раст и рака-око координација, аудитивни развој и вратот движење.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Бебе Се Игра Gym Size : Прибл. 80 x 80 x 55cm / 31.5 x 31.5 x 21.6 во Пакет Листа : 1 x Mat1 x Bracket5 x Hook5 x Widget18 x Ball Note : ве Молиме овозможи 1‑3cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Кон својствата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
 Baby Play Gym
Size:
Approx. 80 x 80 x 55cm / 31.5 x 31.5 x 21.6in
Package List:
1 x Mat1 x Bracket :
5 x Hook :
5 x Widget :
18 x Ball :
Please allow 1‑3cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :

Најдобри предлози во категоријата