Valink Романтична Свадба Церемонијата Партија Кошеви,Двојно Срцето Кристал Оркестарот Свадба Девојки Цвет за Домот, Свадба, Роденден, Свадба Декорација Материјали (С

Valink Романтична Свадба Церемонијата Партија Кошеви,Двојно Срцето Кристал Оркестарот Свадба Девојки Цвет за Домот,

Достапно за вашата нарачка
DEN 311.76
Залиха:

Ткаенини : рачно изработени и висок квалитет со мазна и мека сатен ткаенина.Одличен подарок и keepsake предмети.Demension(приближно) : Дијаметар : 4.7", Висина со Рачка : 9", Висина без Рачка : 4.3".Домот декорирани кошница за цвет девојка да носат надолу aisle или да се одржи услуги или ориз на рецепција.Специјално дизајниран за свадба, матура, банкет и други специјални настани.Додадете селски шарм на вашата свадба или на посебен повод оркестарот.Боја : Беж Свадба Кошница Церемонијата Партија Љубов Случај Сатен Цвет Девојка Кошница DIY Дома Декорација за Складирање Торба Сад Апликација : Невестата и Младоженецот.Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Украси, Банкет Настан, Посебен Настан, DIY итн Оваа сатен кошница со лакови ќе носат повеќе од само традиционалните ливчиња од роза Тоа е исто така одлична за одржување на слатки, мали подароци, и confetti картички Совршен за weding ,партија,море, соба декорација свадба suppies Димензија(приближно) : Дијаметар : 4.7" / 12cm Висина со Рачка : 9" / 23cm Висина без Рачка : 4.3" / 11cm Пакет содржина : 1 * кошница.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата