Bagoplus Компатибилен со Apple Види iWatch Бендови 38mm 40mm 42mm 44mm Жени Мажи, Плетенка Самостојна Јамка Растеглив Ластичињата Спорт Wristband за iWatch Серија 6/SE/5/4/3/2/1 со Токи

Bagoplus Компатибилен со Apple Види iWatch Бендови 38mm 40mm 42mm 44mm Жени Мажи, Плетенка Самостојна Јамка Растеглив

Достапно за вашата нарачка
DEN 305.76
Залиха:

Најдобар Подарок за Семејството и Friends Variety на бои и големини ви овозможи да носат богата облека, да се обезбеди поинаков стил за вашиот секојдневен живот.Apple се види бенд 38mm 40mm 42mm 44mm има нерѓосувачки челик затворач тока, што може да биде брзо и лесно да се прилагоди за да одговара на вашиот зглоб. ❤【Кожата-Friendly Materal】Bagoplus apple види бендови 38mm 40mm 42mm 44mm е изработен од полиестер предиво плетенка околу силикони конец од 100 проценти рециклирани материјали. 2020 нови apple службен една плетенка самостојна јамка iwatch бендови погоден за apple види Серија 6/SE/5/4/3/2/1 38mm 40mm 42mm 44mm.Можете да носат или да го симнат директно, Многу convient да ја користите.✅ Можете да не контактирате во секое време ако имате било какви прашања.Ве молиме забележете дека : ✅ нема потреба за да се прилагоди на тока следниот пат кога ќе го користите.Уникатен Дизајн Плетенка самостојна јамка бендови еластични кожата страна има густа серпентина, може да обезбеди мека амортизирање ефект, додека водата дисперзија.Bagoplus apple види SE серија 6/5/4/3/2/1 бендови 38mm 40mm 42mm 44mm жени мажи користи сопствени дизајниран ултра-тенок нерѓосувачки челик лизгачот, која може да се прилагоди во должина и лесно може да се падна на зглобовите.На 300 D конструкција нуди мека, текстура се чувствувате и да е и пот-отпорни и водоотпорен.Само да се купи од Bagoplus apple види бенд за да се добие вистински Bagoplus производи.Лесен за инсталирање на директно и отстранување со едно копче. ✅ Компатибилен Models Compatible за apple види бенд 38mm 40mm 42mm 44mm SE серија 6, серија 5, серија 4, серија 3, серија 2, серија 1, спорт, издание, СИТЕ ВЕРЗИИ.5" со копчиња tools. ❤【Лесно да се Инсталира и да ги Отстрани】На плетенка самостојна јамка apple sport бендот доаѓа со iwatch гкл на двете страни, кои не се заклучи на вашиот iwatch прецизно и сигурно.❤【Компатибилни Модели】Нашите растеглив плетенка самостојна јамка iwatch бендови компатибилен со apple види бенд 38mm 40mm 42mm 44mm серија SE серија 6 серија 5 серија 4 серија 3 серија 2 серија 1 погоден за мажите и жените.Убав подарок за вас да се избере.Висок-квалитет Плетенка Материјал : Bagoplus apple види бендови 38mm 40mm 42mm 44mm изработени од 100 проценти рециклирани материјали, плетенка самостојна јамка конструкција нуди мека, текстура се чувствувате и да е и пот-отпорни и водоотпорен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата