LILINGJIA Изолирани Чаша Чај Вода Поделба Шише Чај Infuser 304 од не ' Рѓосувачки Челик Бизнис Мажи Изолирани Куп Мали Преносни Патување Кафе

LILINGJIA Изолирани Чаша Чај Вода Поделба Шише Чај Infuser 304 од не ' Рѓосувачки Челик Бизнис Мажи Изолирани Куп

Достапно за вашата нарачка
DEN 283.20
Залиха:

Хуманизирано Дизајн, Според Ергономски дизајн, Дизајн на Шише Форма е Мазна, и на изглед е едноставна и великодушни.Печат не е Протекување, Дизајнот е Тесна, Температурата Заклучување Ефект е добро, и Топлина Зачувување Време е долга, на Состанокот на Луѓето Потребите За Температура на Вода. 304 од не ' рѓосувачки челик филтер нето, чај супа кружи без проблеми.Нерѓосувачки челик внатрешна купот на телото, 6 H топлина за зачувување на време.Запечатени и течење-доказ дизајн, лесен за правење добри чај.Име на производ : изолирани cup Weight : за 275g Volume : 280ml + 120ml Size : 18.5 cm * 7cm Color : сина, розова, бела, black Material : PP + 304 од не ' рѓосувачки челик + borosilicate стакло.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата