HP 14 ИО 840G7 i710610U 16G 512G

HP 14 ИО 840G7 i710610U 16G 512G

Достапно за вашата нарачка
DEN 4079.76
Залиха:

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .UPC : 195122265748. Тежина : 4.600 lbs.SBUYEB840 G7 i7-10610 U 14 16 GB/512 КОМПЈУТЕР со Intel i7-10610 U, 14.0 FHD AG LED UWVA, UMA, веб Камера, 16 GB DDR4, 512 GB SSD, секира+BT, 3 C се Борат, FPS, W10 Pro64, 3yr Wrty АМЕРИКАНСКИОТ - англиски јазик локализација.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата