MCM Старк Visetos Ранец 40 Коњак Една Големина

MCM Старк Visetos Ранец 40 Коњак Една Големина

Достапно за вашата нарачка
DEN 10750.80
Залиха:

Тече слободно преку ден носи MCM® Старк Ранец 40.Ранец направени од обложени платно обложени со кожа.Станот врвот се справи.Dual прилагодливи рамо ремени.Dual zip-околу затворачи.Пред надворешниот поштенски џеб.Ширум исконски бренд лопез и од неодамна се печати.Станот база за да се обезбеди исправен структура.Наредени внатрешни карактеристики задниот ѕид се лизга џеб.Увезени.Мерења : Ширината на Дното : 12 1⁄4 во Средната Ширина : 10 1⁄2 во Врвот Ширина : 7 во Длабочина : 6 во Висина : 16, во Рака Должина : 36 1⁄2 во Рака се Откажат : 15 1⁄2 во Справи со Должина : 7 во Справи со Пад : 2 во Тежина : 2 кг 15 мл.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата