Amosfun Елка Складирање Торба Празник Водоотпорен Вештачки Дрвја Tote Торба со Трајни Засилен се Справува со Патент за Заштита Од Прашина Црна

Amosfun Елка Складирање Торба Празник Водоотпорен Вештачки Дрвја Tote Торба со Трајни Засилен се Справува со Патент

Достапно за вашата нарачка
DEN 1797.36
Залиха:

Издржливи се справи со дизајн, лесно да се носат, издржлив и лесен.Мазна површина, удобно допир, нема широка тема, и не влијае врз естетика на гледање.Водоотпорен материјал, и издржливи, исто така погоден за употреба на отворено.Висок квалитет на патент puller, не падне, убава и практична, да може ефективно да го блокира инвазијата на прашина.Не се фрли на Божиќ дрво, по Божиќ, а потоа се обиде на овој складирање торба.Опис Водоотпорен Елка Складирање Торба Практични Дребулии Складирање Торбичка Крпа Торба Карактеристики - Материјал : Крпа Пакет Вклучувајќи 1 x складирање торба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата